О компании
Мы предлагаем

Дифузійна стрічка

Дифузійну стрічку використовують при утепленні зовнішніх віконних укосів для закриття піни. Вона захищає монтажну піну під відливом.
 
Дифузійна влагозащитная паропроникна стрічка подотлівная НЛ виготовляється з синтетичного нетканого матеріалу мембранного типу і призначена для гідроізоляції нижнього монтажного шва (під відливом) від зовнішньої вологи, а також будь-яких інших стиків і будівельних швів при установці конструкцій.
 

Стрічка має дві клейові бутилкаучукові смуги з одного боку:

    - одна смуга призначена для приклеювання дифузійної стрічки до виробу,

 
    - інша - для приклеювання стрічки до стінового прорізу або відкосу.
 
Обробка монтажного шва дифузійної стрічкою забезпечує надійний захист монтажної піни від проникнення вологи зовні в приміщення і при цьому вентиляцію і видалення вологи з утеплювача (піни) монтажного шва.
 
Дифузійна паропроникна стрічка адгезивна до різних поверхонь.
 
Технічні характеристики:
 
    стійка до прямих сонячних променів до 8 місяців
    витримує тиск до 600 Па
    коефіцієнт паропроникності не менше 0,15 мг / (м год Па)
    температура експлуатації від -50 ° до + 100 ° С
    хімічно нейтральна
 
Для забезпечення надійного захисту шву або стику, дифузійну стрічку необхідно приклеювати до стіни або відкосу всією шириною відповідної клейовий смуги.
 
Ширина стрічки підбирається таким чином: до ширини монтажного зазору необхідно додати 40 мм (з округленням у більшу сторону).
 
Приклеювати стрічку необхідно щільно по всій її довжині. Зазор або нещільність - це канал для проникнення дощової води. По кутах стрічку необхідно загинати таким чином, щоб загнуті частини утворювали бортики для захисту нижніх кутів віконного отвору. Стикувати стрічку необхідно внахліст.
 
Застосування гідроізоляційних стрічок забезпечує надійний захист монтажної піни від зволоження з вуличною боку і забезпечує виведення вологи з піни назовні.
 
Для того щоб наклеїти диффузионную стрічку на місце установки відливу, необхідно виконати наступні дії:
 
1. Зволожити місце в області нанесення монтажної піни. Запінити простір під подставочной профілю і місце стику подставочной профілю з відливом (важлива умова: монтажна піна повинна повністю перекривати підставочний профіль по висоті). Далі виконати запінення по контору під площиною відливу і хвилями уздовж середньої частини відливу, при цьому піна не повинна виступати за площину стіни.

2.Встановити відлив. Прикріпити відлив до подставочной профілю шурупами 4,2 * 25 мм з прес-шайбою або 4,0 * 25 мм з напівкруглою головкою за кількістю зроблених отворів. Рівень відливу і рівень всієї конструкції по горизонту повинен збігатися!

 
3. У разі якщо не передбачена установка торцевих заглушок, відлив повинен заводитися в штраби зовнішніх укосів прорізу.
 
4. Придавити руками зверху відлив для того, щоб монтажна піна, яка перебуває під відливом, рівномірно розподілилася по ще більшої площі.
 
5. Засіліконіть з'єднання торцевих заглушок відливу з зовнішніми відкосами, т. т. закрити всі щілини і перекрити доступ вологи