О компании
Мы предлагаем

Стрічка ПСУЛ

Стрічка ПСУЛ - це заздалегідь стисла ущільнювачастрічка, що саморозширюється.
 
Використовується для герметизації монтажних швів, захисту від ультрафіолетових променів. Паропроникнаа. Має тривалий термін служби в умовах різних деформацій профілю вікна щодо стінового прорізу.
 
При установці вікна в проріз, ПСУЛ заповнює зазор між віконною коробкою і стіновим отвором. ПСУЛ розширюється під дією вологи в повітрі.
 
Являє собою смугу пористого еластичного матеріалу, що нагадує поролон, зі спеціальними просоченнями. Стрічку виготовляють з модифікованого акрилу і поліуретану. Акрилове просочення уповільнює старіння і подовжує термін експлуатації ущільнювача. Для зручності використання, стрічка ПСУЛ з одного боку має клейовий монтажний шар.
 
Основним недоліком монтажу з використанням ПСУЛ є те, що ширина зовнішнього зазору між лицьовою поверхнею рами і отвору повинна бути в межах від 3 до 15 мм. Це пов'язано з тим, що при розширенні стрічки ПСУЛ перевищують вказані величини знижується її гідроізоляційна функція. Сама ж стрічка розширюється до 40-45 мм (можливо п'ятикратне збільшення товщини). Але це зовсім неробоча стрічка і вона не буде виконувати свого призначення.
 
При знятті захисної упаковки і наклейці ПСУЛ на робочу поверхню, стрічка розширюється до експлуатаційних робочих розмірів. Потім, бажано, щоб ПСУЛ повністю розширилася до запінення монтажного шва. Неприпустимо проникнення піни за стрічку ПСУЛ. Час для повного розширення ПСУЛ безпосередньо залежить від температури навколишнього середовища, наприклад при 10 ° С розширення може зайняти від 15 годин і більше. Можна скористатися варіантом наклеюванні вже розширеної стрічки ПСУЛ, але тоді необхідно притискати раму до чверті струбцинами, що також ускладнює монтаж і, тим самим, може знижувати його якість (даний варіант не рекомендується при зміні виробів).
 
Стрічки ПСУЛ бувають різного типорозміру як по ширині, так і за розміром «робочого» розширення. Необхідно правильно підбирати розмір під кожен конкретний монтаж вікна.