О компании
Мы предлагаем

Гідроізоляція клодязів

Для забезпечення індивідуального водопостачання приватних будинків, поряд з пристроєм свердловин, споруджуються колодязі, як правило, із залізобетонних кілець діаметром 1м., Висотою кільця 0,9 м. При спорудженні колодязів стики кілець, встановлених один на одного, є найбільш вразливим місцем, так як через них проникає зовні в колодязь не тільки дощова вода і інші поверхневі брудні води, але і частки піску, ґрунту, органіки, що забруднюють питну колодязну воду.
 
Застосування цементного розчину для ізоляції стиків, що стало класичним, є потенційно ненадійним методом герметизації.
 
Існують варіанти гідроізоляційних робіт колодязів:
 
1. Виконання комплексу робіт з використанням системи «Гідрозит»
 
Для надійної гідроізоляції колодязів із збірних ЗБВ кілець виконують гідроізоляцію на стиках і поверхнях кілець. Стики (шви) кілець обробляють Гідрозит тип В або Гідрозит тип BR. Поверхю кілець обробляють розчинами проникаючого типу Гідрозит BS.
 
1.1. Розшивання швів примикання колодязних кілець і вводів комунікацій
 
По всій довжині примикань, а також навколо введення комунікацій виконати штраби «П» образної конфігурації перерізом не менше 25 × 25 мм. Штраби очистити щіткою з металевим ворсом. Видалити пухкий шар бетону (при наявності такого).
 
1.2. Очищення поверхні бетонних кілець
 
Очистити поверхню бетону від пилу, бруду, цементного молока, висолів та інших матеріалів, що перешкоджають проникненню активних хімічних компонентів матеріалів системи Гидрозит.
 
1.3. Обробка швів і примикань
 
Гідроізоляційні роботи щодо запобігання фільтрації води через шви, стики, сполучення, примикання, вводи комунікацій проводяться з використанням матеріалу Гідрозит тип В, ​​тип BR, тип А.
 
Підготовлену штрабу зволожити і загрунтувати розчином матеріалу Гідрозит В (BR) в один шар. Підготовлену штрабу щільно заповнити розчином матеріалу за допомогою шпателя або шнекового розчинонасоса. Товщина шару, що наноситься розчину матеріалу Гидрозит за один прийом не повинна перевищувати 30 мм.
 
1.4. Обробка поверхонь бетонних кілець
 
Поверхні бетонних кілець з метою усунення та запобігання капілярної фільтрації води необхідно обробляти розчином матеріалу Гидрозит BS, Teknomer 100.
 
Після очищення і зволоження поверхні нанести розчин матеріалу Гидрозит BS в два шари пензлем з синтетичного волокна. Перший шар матеріалу Гидрозит BS наносити на вологе бетон. Другий шар наносити на свіжий, але вже схопився перший шар. Перед нанесенням другого шару поверхню зволожити.
 
Матеріали Гидрозит не токсичні і сертифіковані для використання в контакті з питною водою.