О компании
Мы предлагаем

Гідроізоляція басейну

Якісна гідроізоляція захистить конструкцію басейну від шкідливого впливу води, що продовжить термін його служби і комфортне користування. Гідроізоляція необхідна для повної водонепроникності поверхні чаші басейну і запобігання корозії несучих конструкцій. До цього питання підходять комплексно. Тому захист від води виконується як зсередини, так і зовні басейну.
 
Зовнішня гідроізоляція басейну захищає конструкцію від проникнення грунтових вод, що продовжує термін служби басейну. Для цього чашу басейну обклеюють рулонними гідроізоляційними матеріалами.
 
Як рулонної гідроізоляції іпсользуют спеціальні ПВХ плівки або ж більш довговічний матеріал - бетонітові мати.
 
Внутрішня гідроізоляція чаші басейну. Чаша басейну піддається великим навантаженням при тиску величезних обсягів води, які містить басейн. Найчастіше чаша басейну виконана з бетону. Під ці напором з часом бетонні стінки деформуються. Це призводить до появи мікротріщин і протечкам що, в свою чергу, руйнує поверхню чаші басейну.
 
 
 
Гідроізоляція чаші басейну найкраще, виконувати на етапі будівництва. Це вбереже від виникнення проблем з басейном і запобіжить небажані витрати на ремонт. Для підвищення якісних характеристик бетону в його розчин додають пластифікатори і спеціальні склади. Для підвищення водонепроникності, морозостійкості і міцності бетону можливе використання гідроізоляційні добавки.
 
При спорудженні нової чаші басейну в місцях примикань елементів конструкції утворюються так звані «холодні шви» (робочі шви). Обов'язково на етапі будівництва необхідно виконати їх герметизацію, щоб запобігти протікання. Для цього перед заливкою бетонної суміші в місця примикань елементів конструкції чаші прокладають герметизуючі матеріали. Останнім часом в приватному будівництві для гідроізоляції «холодних швів» стали використовувати гідроізоляційні шпонки. Вони виготовлені з міцних полімерних матеріалів, що надовго гарантує надійну герметизацію робочих швів при заливці бетонної суміші. Також, запобігти протікання через робочі шви можна, іспользуябетонітовий шнур - розбухає стрічка на основі натрієвого бентоніту.
 
Технологія гідроізоляції басейнів
 
Гідроізоляція басейну може бути виконана за допомогою рулонних матеріалів, що проникають і полімерцементних складів.
 
ПВХ-плівка виконує одночасно декоративну і гідроізолюючу функцію. Її легко кроїти під розмір і форму басейну. Матеріал протистоїть утворенню водоростей і бактерій, добре тримає тиску грунту на чашу. Мінусом такої плівки є обмежена декоративність і те, що її, все-таки, можливо проткнути.
 
Проникаюча гідроізоляція. Для внутрішньої гідроізоляції чаші басейну можна застосувати гідроізоляційні склади проникаючої дії. Перед нанесенням проникаючої гідроізоляції бетонну поверхню обов'язково потрібно очистити і рясно зволожити водою. Розчин проникаючого складу наноситься пензлем на поверхню бетонної конструкції незалежно від напрямку тиску води (позитивного або негативного). Матеріал ефективний навіть при наявності високого гідростатичного тиску.
 
Обмазувальна гідроізоляція. Для гідроізоляції басейнів використовуються обмазувальні склади Cemirol 2EP і Cemirol 2EN. Використання цієї полимерцементной гідроізоляції дозволяє створити еластичний водонепроникний шар на бетонній поверхні, який дуже стійкий до механічних переміщень.
 
Перед нанесенням мастик, поверхню грунтують праймером Gruntofol. Потім щіткою або валиком наносять обмазувальну гідроізоляцію, що утворює еластичну мембрану без швів і стиків, після чого на них може укладатися плитка або мозаїка. Еластичний шар забезпечує водонепроникність при тиску води в 7 атм., Перекриває тріщини до 2 мм. Колір сірий і блакитний. Є ідеальним покриттям для басейнів з подальшою обробкою.