О компании
Мы предлагаем

Гідроізоляція підлоги

Підлога - це та частина будинку, яка безпосередньо контактує з нижніми частинами - підвалом або ж фундаментом, через які вода може проникнути всередину будинку. Тому гідроізоляція підлоги проводитися після гідроізоляції фундаменту і гідроізоляції підвалу (якщо такий є в будинку). Це початкові і базові етапи гідроізоляції будинку, і від правильності їх виконання залежить надійність всієї системи захисту від вологи.
 
Гідроізоляція підлоги забезпечує захист від руйнування бетонних і дерев'яних підлог. Особливо гідроізоляція підлоги необхідна в приміщеннях з підвищеною вологістю і контакті з водою. Також, серйозна гідроізоляція необхідна у регіонах з великою кількістю опадів на рік і високим рівнем грунтових вод. У таких місцях споруди особливо схильні до небезпеки підтоплення і проникнення вологи всередину будинків.
Гідроізоляція підлог спрямована на захист конструкції від вологи зовні, корозії металу і руйнування бетонних і дерев'яних поверхонь. Для її виконання застосовують різні гідроізоляційні матеріали, що відрізняються складами і способами нанесення.
 
Обмазувальна гідроізоляція
 
Для гідроізоляції підлог пропонуємо обмазувальну гідроізоляцію торгової марки Izolex.
 
Для того, щоб виконати гідроізоляцію підлоги із застосуванням матеріалів обмазувального типу, в першу чергу необхідно очистити і вирівняти поверхню підлоги, виконавши цементну стяжку. Це заощадить витрата використовуваних матеріалів.
 
Коли стяжка повністю висохне, поверхню необхідно прогрунтувати. Рекомендуємо грунтовки Akryfol і Gruntofol. Шар грунтовки допоможе підвищити адгезію поверхні підлоги до шару основної гідроізоляції.
Після цього на поверхню підлоги можна наносити шар гідроізоляційної мастики. Для цього можна використовувати такі бітумні мастики: Styrbit 2000, Dysperbit, . Вибір конкретної мастики определяеться особливостями статі і розв'язуваних проблем.
 
Проникаюча гідроізоляція - ще один спосіб виконати якісну гідроізоляцію підлоги. Цей тип гідроізоляції можна застосовувати тільки для бетонних і з / б підлог. Проникаючі склади використовують як при зведенні, так і при ремонті підлог.
 
Проникаюча гідроізоляція Tekno включає комплекс сухих сумішей для відновлення, ремонту і гідроізоляції бетонних поверхонь.
 
Перед нанесенням розчину поверхню зачищають щітками з металевим ворсом, що допомагає відкрити пори бетону для кращого проникнення проникаючого матеріалу. Після чого бетонну поверхню змочують водою і наносять шар гідроізоляції.