О компании
Мы предлагаем

Гідроізоляція приміщень з підвищеною вологістю

Так чи інакше, в будинку завжди є приміщення, де спостерігається високий рівень вологості. До них можна віднести ванну кімнату, туалет, кухню. До аналогічних помещень можна сміливо віднести і автомийки. Найчастіше такі кімнати обробляють керамічною плиткою, яка не забезпечує повний захист від води. Вода може потрапити під керамічне покриття до матеріалу стін і підлоги. Тому саме ці конструктивні елементи ванної кімнати необхідно ізолювати від вологи.
 
Підготовка поверхні
 
Починати роботи потрібно з оцінки стану поверхні, на якій будуть виконуватися окремі елементи системи. Якщо проводитися гідроізоляція старих приміщень, необхідно видалити з поверхні стін і підлоги старі шари. Поверхня повинна бути рівною, тому всі нерівності потрібно заповнити спеціальним розчином, для приготування якого ми рекомендуємо використовувати суху швидкотвердіючу проникаючу суміш.
 
Гідроізоляційні роботи
 
В першу чергу поверхні потрібно прогрунтувати. 
 
Після повного висихання поґрунтованої поверхні наноситися основний шар гідроізоляції. Для цього можна використовувати гідроізоляційну мастику Izofol, Izofol Flex, WaterBlock , Teknomer 300, високоеластичну мастику Kreisel. Ці матеріали дозволяють створити безперервний еластичний шар гідроізоляції, стійкий до води навіть при постійному контакті з нею. До того ж, ці матеріали екологічно безпечні.
 
Для виконання товстошарових гідроізоляційних покриттів рекомендується використовувати Hidrolex 2E Styro (Izolex). Матеріал армований волокнами, в його склад входять полістирольні кульки дрібної фракції (до 1 мм).
 
Перед нанесенням першого шару гідроізоляції потрібно забезпечити гідроізоляцію кутів і деформаційних швів. Для цього використовуються спеціальні ущільнювальні стрічки, куточки і манжети.
 
Спочатку в кутах і стиках «стіна-пол» нанесіть шар Izofol, Izofol Flex або мастику Lacrysil шириною, що відповідає ширині стрічки. Потім методом втапливания приклейте ущільнювальні елементи. Для якісної гідроізоляції середина стрічки не повинна бути вклеєна в сам кут. Також виробляємо вклеювання манжета в місцях проходження труб крізь стіни.
 
Після ущільнення швів і стиків приступаємо до нанесення першого шару гідроізоляції. За допомогою щітки шляхом втирання наносимо гідроізоляційну масу складу Izofol Izofol Flex або мастику Lacrysil. Обробляємо всю поверхню стін і підлоги. Масу потрібно намагатися наносити рівномірно, шаром товщиною близько 1 мм. Другий шар гідроізоляційної мембрани Izofol наносити за допомогою валика або кисті, після повного висихання першого шару (приблизно через 3 години при температурі повітря 23 ° С).
 
При нанесенні другого шару гідроізоляції обробляємо стіни і підлогу разом з ущільнювальними стрічками.
 
Після повного висихання гідроізоляції - через 15 годин після накладення 2 шари гідроізоляційної маси, можна приступати до укладання керамічної плитки.
 
У приміщеннях з високою вологістю виникає значне конденсування вологи на стінах і стелях. Це викликає необхідність їх захисту з використанням цементної проникаючої гідроізоляційної суміші